В навчальному центрі армії рф мобілізований помер від цироза печінки

-

Читайте также

Як повідомляла група «ІС», 1 жовтня, у їдальні навчального танкового центру військової частини у свердловському селищі Порошине знайшли тіло 46-річного мобілізованого з Кургану, який наклав на себе руки.

Виявилось, це не єдина надзвичайна пригода з «частково мобілізованими», яка трапилася в цій частині. Депутат Держдуми від регіону Макси Іванов розповів ще про двох загиблих.

«Так, підтверджую, вже троє загиблих. Один мобілізований помер від нападу, а інший скоїв самогубство. Третього списали та відправили додому, де він одразу помер від цирозу печінки», — заявив Іванов журналістам.

Також відомо, що в селищі Порошине запровадили сухий закон, оскільки «мобілізовані постійно зловживали алкоголем».

Як повідомляла група «ІС», мобілізовані росіяни прибувають в Україну без мотивації, постійно пиячать та влаштовують бійки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Армія РФ запустила 180 снарядів та мін по Сумській області

Російсько-фашистські окупанти минулої доби запустили по Сумській області 180 снарядів та мін. Про це повідомив очільник Сумської ОВА Дмитро Живицький...