В Мінреінтеграції повідомили, як працює програма підтримки абітурієнтів з окупованих територій. ВІДЕО

-

Читайте также

Окупаційні адміністрації РФ в Криму і на Донбасі роблять усе, аби заблокувати шлях майбутніх вступників через лінію розмежування, та обмежують їхнє право на якісну освіту, повідомляють у Мінреінтеграції.

«Молодь, яка проживає на тимчасово окупованих територіях України, — фактичні заручники РФ. Їх дитинство пройшло у війні, яка триває й досі. Наша задача — зробити все можливе, щоб кожна дитина з ТОТ була впевнена у своєму перспективному майбутньому на території вільної України. Саме для цього Мінреінтеграції започаткувало програму «Реінтеграція молоді з ТОТ», яка з кожним роком матиме все більше охоплення тих, чиє дитинство було зруйновано збройною агресією Росії проти України. Двері всіх університетів країни відкриті для наших дітей з ТОТ. Ми їх чекаємо», — зазначила заступниця міністра Інна Драганчук.

Цьогоріч для швидшої адаптації вступників з ТОТ Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України вперше запустило підготовчі курси зі стипендіальним забезпеченням. До них долучилися 199 абітурієнтів з ТОТ.

Крім того, за сприяння Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України працюють освітні центри «Донбас – Україна» та «Крим-Україна», які допомагають абітурієнтам з ТОТ вступити до ВНЗ за спрощеною процедурою.

Як повідомляла група «ІС», міжнародна спільнота повинна вимагати доступу моніторингових місій до тимчасово окупованого Криму.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Инфляционный шок: в России зафиксировали шестилетний рекорд роста цен

После продолжавшейся почти месяц паузы инфляция в России снова резко пошла вверх. За неделю 23-29 ноября индекс потребительских цен...