В Італії заарештовано нерухомість заможних росіян: перші подробиці

-

Читайте также

Італія арештувала об’єкти нерухомості, що належать двом російським олігархам. Арешт накладено віллу на морському курорті Портофіно, а також нерухомість у Сірміоні на озері Гарда, повідомляє Reuters.

Поліція наклала арешт на віллу Альтакьяра, особняк із парком на мисі Портофіно на Лігурійському морі, а також майно та автомобіль у Римі у Едуарда Худайнатова, колишнього глави російського енергетичного гіганта «Роснефть».

Одне з джерел повідомило, що Худайнатов був внесений до чорного списку санкцій ЄС після вторгнення рф до України, додавши, що його активи коштують близько 57 млн. доларів.

У травні італійська поліція конфіскувала розкішну яхту «Шахерезада» вартістю близько 700 млн. доларів, яка, як вважається, належала Худайнатову і яка в ЗМІ пов’язувалася з путіним.

У рамках окремої операції поліція заморозила нерухомість у Сірміоні, місті на озері Гарда на північному сході Італії, вартістю понад 15 млн. євро. Одне з джерел повідомило, що вона належить Григорію Берьозкіну, голові правління російської групи прямих інвестицій Esn.

Нагадаємо, у березні та квітні Італія конфіскувала вілли та яхти на суму понад 900 млн. євро у заможних росіян, які регулярно приїжджали до країни на відпочинок та придбали нерухомість у багатьох престижних місцях. Згідно з оновленим офіційним списком Guardia di Finanza, загальна вартість активів, вилучених на даний момент в Італії у заможних росіян, становить понад 1,7 млрд. євро.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Після здачі Херсона біля Кремля затримали чоловіка з нецензурним посланням до путіна

Новини про здачу Херсона визвали бурю емоцій в російському суспільстві. Як і прийнято в рабів, протестували росіяни, в основному,...