В Єврокомісії повідомили, чи загрожує безвізу України з ЄС пандемія коронавірусу  

-

Читайте также

Голова гендиректорату Єврокомісії з політики сусідства і розширення Катаріна Матернова заявила, що коронавірусна криза жодним чином не загрожує візовій лібералізації для України. Про це вона сказала у інтерв’ю «Європейській правді».

«Безвізовий режим із епідемією не пов’язаний. Я жодного разу не чула в Брюсселі навіть дискусій про це», — зазначила політик.

За її словами, не відомо також про загрозу візовій лібералізації для України з якихось інших причин.

«Єврокомісія здійснює щорічний перегляд дотримання умов візової лібералізації, і ми можемо звертати увагу (держав, громадяни яких подорожують без віз) на деякі індикатори, але стосовно України не було навіть підстав для такої дискусії. І, повторюся, немає жодного зв’язку між візовою лібералізацією і поточною кризою», — запевнила Катаріна Матернова.

Також вона зазначила, навіть якщо кордони ЄС відкриються, подорожі будуть супроводжуватися обмеженнями.

Як повідомляла група «ІС», перша європейська країна заявила про припинення епідемії коронавируса.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российский бизнес заметил обрушение покупательной способности россиян

Российский малый бизнес продолжает жаловаться на отсутствие денег в кошельках у потребителей, а тем временем власти РФ отчитываются о...