В Білорусі загинув пропагандист державного телебачення

-

Читайте также

22-річний пропагандист із білоруського телебачення Андрій Семченко загинув унаслідок нещасного випадку у себе вдома. Про смерть Семченка повідомила в соцмережі його колега Марія Пятрашко.

Семченка вбило струмом, коли він мився у ванні. Поруч працювала пральна машина та сталося коротке замикання.

«Андрій був душею відділу іноземної інформації АТН», — написала Пятрашко.

Зазначимо, що АТН (Агентство Телевізійних Новин) є одним із основних підрозділів Белтелерадіокомпанії з виробництва інформаційних програм, що виходять на державних телеканалах «Білорусь 1», «Білорусь 2», «Білорусь 3» та «Білорусь 24».

На думку критиків, «Білорусь 1» необґрунтовано витрачає більшу частину свого ефірного часу на новини уряду, зокрема Олександра Лукашенка. Міжнародні експерти та білоруська опозиція називають держтелебачення РБ одним із найважливіших пропагандистських інструментів влади. Його звинувачують у дезінформації, пропаганді політичних репресій, маніпуляціях на виборах та образах критиків режиму Лукашенка.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Залізнична криза російського угруповання: в окупантів на півдні України великі проблеми з постачанням

Розбираючи 8 жовтня інцидент на Кримському мосту, я наголошував на тому, що важливим моментом у підриві даного об'єкта було...