В ЄС розслідують відмивання російських коштів через низку монастирів на Афоні

-

Читайте также

Європейське управління з питань запобігання зловживанням та шахрайству (OLAF), що розслідує фінансові злочини, розпочало операцію в трьох монастирях на Святій Горі Афон в рамках розслідування проти настоятелів, які, нібито, тісно пов’язані з системою президента рф владіміра путіна, а також російськими олігархами, пише «Духовний фронт».

Як повідомляють грецькі ЗМІ з посиланням на власні джерела, операції правоохоронців передувала перевірка банківських рахунків як цих монастирів, так і різних установ, що, нібито, використовувалися для відмивання грошей. Зокрема, мова йде про підозрілі депозити і грошові перекази ченцям, настоятелям монастирів на Святій Горі Афон.

Очікується, що незабаром буде оприлюднений звіт про походження та фінансове управління величезними сумами, якими оперують грецькі та кіпрські банки.

За даними тих самих джерел, OLAF подасть офіційний запит на “заморожування” банківських рахунків цих монастирів, водночас розслідування буде поширене і на інші монастирі.

Зазначається, що Свята Гора Афон потрапила в поле зору влади США через її цивільного губернатора – судновласника Афанасіоса Мартіноса, чиї судна, зокрема, перевозять російську нафту, оскільки чернеча громада, нібито, перетворилася на “лігво” російських і проросійських агентів та шпигунів, торгують підробленими паспортами.

На Святій Горі Афон з 20 монастирів шість з яких відкрито підтримують російську агресію проти України, їх відвідує велика кількість росіян.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Рух «Жовта Стрічка» продовжує спротив у Луганську та Донецьку. ФОТО

Активісти руху українського спротиву "Жовта стрічка" продовжують роботу у тимчасово окупованих Луганську та Донецьку. Про це рух повідомляє у Telegram-каналі. "Активісти...