«Усі дуже згуртовані»: у Міноборони спростували фейк, що курсанти відмовляються вчитися у ХНУПС після авіакатастрофи

-

Читайте также

Інформація, яка поширюється у соцмережах, що курсанти Харківського Національного університету Повітряних сил ім. Кожедуба нібито забирають документи з навчального закладу після авіакатастрофи Ан-26, не відповідає дійсності та є елементом інформаційної війни. На цьому наголосила речник міністра оборони України Світлана Павловська, повідомляє Укрінформ.

“Зараз в соціальних мережах почала ширитись думка про те, що начебто курсанти цього вищого навчального закладу забирають свої документи, аби надалі не продовжувати навчання. Це є наклепом. Це інформація, яка не відповідає дійсності. І ті, хто її розповсюджують, вони мають певні деструктивні наміри впливати на настрої наших громадян, взагалі не враховуючи те, що зараз ми знаходимося в особливий період у стані війни з агресором», — зазначила Павловська, наголосивши, що насправді нічого подібного не відбувається.

Навпаки, за її словами, зараз усі дуже згуртовані, прагнуть допомогти рідним, які зазнали таку втрату.

Тим більше, всі зайняті продовженням слідчих оперативних дій, пошуком фактів, які можуть свідчити про причини цієї трагедії.

Також вона додала, що в Україні йде інформаційна війна, а поширення подібних чуток – «це один із інструментаріїв внесення розколу і мотивування громадян на деструктивні дії”.

“Тому що спочатку їх примушують думати інакше, а потім і діяти інакше. У такій ситуації трагедію використовують з деструктивною метою певні сили, аби ввести громадян в оману. Наразі ми повідомляємо, що ця інформація не відповідає дійсності. Ніхто не забирає документів. Ніхто нічого не робить. Навпаки всі надзвичайно згуртовані, тому що потрібно довести до кінця справу щодо з’ясування всіх обставин цієї трагедії. А потім по-людськи підтримати всіх, хто постраждав”, — наполягає речниця міністра.

За її словами, згодом буде оприлюднено інформацію про кожного курсанта й офіцера, які загинули в авіакатастрофі на Харківщині.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, близько 11:00 у харківській лікарні помер один з курсантів, якому вдалося вижити після катастрофи літака АН-26Ш.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Северный поток-2» назвали самой большой ошибкой Ангелы Меркель

Лидер польской оппозиции и экс-премьер Польши Дональд Туск назвал решение о строительстве газопровода "Северный поток-2" самой большой ошибкой немецкого...