Уряд розподілив кошти на компенсації за житло захисникам-переселенцям: подробиці

-

Читайте также

У середу, 17 листопада, Кабмін відповідним розпорядженням розподілив 282 мільйона 839 тисяч гривень на виплату компенсації за житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Зазначені кошти вже цьогоріч будуть спрямовані у вигляді субвенцій до обласних бюджетів та міського бюджету м. Києва на виплату грошової компенсації за житло українським ветеранам-переселенцям, які перебувають на черзі за постановою КМУ №280, повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів України.

«Ми дякуємо Уряду за ухвалене надзвичайно важливе рішення – цього року ще 178 захисників України отримають компенсації на придбання житла. Свого часу вони стали на захист держави, ціною власного здоров’я боронили незалежність та суверенітет нашої країни, однак водночас  втратили домівки, і зараз заслуговують підтримки від держави», – прокоментувала голова Мінветеранів Юлія Лапутіна.

Юлія Лапутіна

Також вона зазначила, що у цьому році компенсацію за житло отримає більша  кількість Захисників, ніж у кожному з попередніх. Крім того, згідно з документом, 3170,5 тисяч гривень будуть спрямовані на виплату грошової компенсації за належні житлові приміщення учасникам Революції Гідності, а також членам їхніх сімей.

Юлія Лапутіна підкреслила, що завдяки спільній та продуктивній роботі в напряму ветеранської політики Президента України, Уряду, Мінветеранів, Міністерства фінансів та профільного парламентського комітету вдалося збільшити бюджетні призначення для захисників України. 

Нагадаємо, 15 вересня Уряд ухвалив проєкт державного бюджету на 2022 рік, в якому закладено 5,5 млрд. гривень на забезпечення житлом ветеранів війни, сімей загиблих, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Наразі документ прийнятий Верховною Радою України в першому читанні.

Розмір передбачених коштів забезпечить 100% виконання державних зобов’язань перед 4 тисячами українських воїнів, які захищали Україну та залишились без житла внаслідок збройної російської агресії, які отримали позитивні рішення на виплату грошової компенсації станом на квітень поточного року, що дозволить впродовж 2022 року забезпечити їх житлом.

Як повідомляла група ІС, 17 листопада Кабмін також затвердив Державний соціальний стандарт фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни, членів їхніх сімей та сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Ситуация в ОРДО: как российские оккупанты зарабатывают на пенсионерах

На территории временно оккупированных районов Донецкой области процветает "бизнес на пенсионерах", как "серый", когда "посредники" привозят деньги жителям за...