Український рок під забороною: в окупованому Донецьку відмінили культурній захід

-

Читайте также

Терористи «ДНР» заборонили проводити концерт «Хіти українського року» в окупованому Донецьку, який мав проводитись 28 листопада у барі «Gang’Ю’bazz», повідомила у Facebook «Оборона Маріуполя».

Анонс концерту був опублікований адміністрацією закладу напередодні, у ньому йшлося про те, що будуть виконані відомі пісні популярних українських гуртів «Океан Ельзи», «Скрябін» та «Бумбокс», які звучали задовго до появи на Донеччині московських найманців.

Однак, терористів т.зв. «ДНР» та їх поплічників лякає навіть саме слово «український», тому захід був заборонений.

Остерігаючись репресій з боку терористів т.зв. «ДНР» організатори повідомили про скасування концерту. При цьому, повідомили, що пісні, які планувалося виконувати були написані 15-20 років тому і вони мають зовсім нейтральний зміст.

Скасування концерту викликало обурення донеччан, права яких знов були порушені московськими окупантами.

Як повідомляла група «ІС», в Донецьку розповсюдили антиокупантські листівки-попередження.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Оновлений винищувач F-22 Raptor не залишить шансів російському Су-57

Повітряні США розпочали реалізацію планів з інтеграції інфрачервоного датчика пошуку та стеження (IRST) у свій малопомітний винищувач F-22 Raptor,...