Український депутат просить УЄФА позбавити Росію Євро-2020

-

Читайте также

Нардеп Олексій Гончаренко звернувся до УЄФА з проханням перенести матчі Євро-2020 з російського Санкт-Петербурга в іншу країну. Він вважає, що таке рішення має бути ухвалено через спалах коронавірусу в РФ. Гончаренко зокрема нагадав, що Санкт-Петербург є одним з приймаючих міст футбольного Чемпіонату Європи і там повинні пройти ще два матчі Євро: 23 червня та 2 липня.

«Офіційні повідомлення російської влади, ЗМІ та статистика свідчать про початок третьої хвилі пандемії в країні. У зв’язку з цим, з 17 червня у Санкт-Петербурзі ввели нові обмежувальні заходи. Незважаючи на те, що істотне погіршення епідеміологічної ситуації в Росії становить загрозу життю уболівальників та учасників футбольного Євро-2020, прошу розглянути можливість перенести матчі з Санкт-Петербурга в інші міста», – написав Гончаренко.

Варто відзначити, що напередодні європейці вже відреагували на ситуацію з коронавірусом у Росії. Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) поставила Росії умову, що її делегація у Страсбурзі має перебувати на карантині в готелі, на що РФ відповіла відмовою і не приїхала взагалі.

Як повідомляла група ІС, в Росії влада і населення ігнорують третю хвилю пандемії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Ситуація в зоні ООС: внаслідок обстрілу поранено українського військового

Ігноруючи домовленості, досягнуті 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи, російсько-окупаційні війська продовжують порушувати режим припинення вогню...