Українських бійців застерігають від спілкування у мережі з незнайомцями: що відбувається

-

Читайте также

Трамп собрался выстраивать мир с позиции силы с новым оружием США

США после создания новых вооружений стали самой мощной с военной точки зрения страной в мире и будут выстраивать мир...

Пророссийского пропагандиста с «паспортом ДНР» не впустили в РФ: что известно

Пророссийского пропагандиста Патрика Ланкастера не пустили на рейс «Ереван-Москва» авиакомпании Armenia. Он пытался попасть на рейс по «паспорту ДНР»,...

Конфликт на Кавказе: стороны договорились о новом перемирии

Армения и Азербайджан заявили, что в субботу они договорились о новом гуманитарном прекращении огня в Нагорном Карабахе. Оно должно...

Українських бійців застерігають від довірливого спілкування в мережі з незнайомими людьми, які представляються волонтерами. Адже останнім часом почастішали випадки, коли такі особи намагаються вивідувати інформацію про пересування військ. Про особистий досвід спілкування з таким псевдоволонтером на ім’я Денис Гаврилюк розповів у Facebook військовослужбовець під ніком Рома Батькович, інформує Обозреватель.

За його словами, чоловік наполегливо питав у нього, коли його підрозділ буде міняти певну бригаду та особисті дані — номер мобільного телефону.

Окрім того, доброзичливець обіцяв забезпечити військових амуніцією, фруктами та іншими продуктами харчування.

Згодом з’ясувалося, що повідомлення однакового змісту він розсилав багатьом захисникам.

Показовим є і той факт, що сторінка «волонтера» була щойно створена, а для аватарки було використано фото з інтернету.

«Присвячується побратимам-військовослужбовцям, ласим до волонтерських підгончиків та готовим ділитися «ексклюзивом». *з усією повагою до волонтерів, більшість з яких знає, про що не можна питати по телефону та інтернету.

Друзі! Нагадую, що розкриття інформації про переміщення, прив’язки по фото, сказана в телефонній розмові «конфіденційна інформація» (пам’ятай: ворог слухає!) може вилізти трагічними наслідками.

Чи вартує твоє життя та життя твоїх побратимів якісь імовірній вигоді у вигляді підгончиків — залежить від тебе!

Коротко: фейковий акаунт, створений за декілька годин до написання мені, фото з нету, обіцяє золоті гори та настирливо випитує інфо про переміщення та плани на майбутнє. А також, номер телефону (триангуляція, радіопеленгація та інші розумні слова). Виявляється, писав не одному мені», — написав український військовослужбовець.

Також він закликав зберігати спокій та не вестися на російську «лажу».

«Будьте медіаграмотними, слідкуйте що публікуєте та що пишете і кому», — наостанок зробив побратимам настанову Роман Батькович.

Нагадаємо, як інформувала раніше група ІС, на Житомирщині фейковий волонтер намагався нажитися на українських військових.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Сумерки тайской монархии: о причинах внутреннего раскола в Таиланде

Похоже, ставший уже хроническим политический кризис в Беларуси, а также «третья киргизская революция» заставляют все более внимательно присматриваться к подобным политическим процессам в других...

Дефіцит бюджету у США перевищив рекорди, але турбуватись зарано: що відбувається

З дефіцитом у 3,1 трильйона доларів, що майже вдвічі перевищує попередній рекордний показник післякризового 2009 року (1,4 трильйона доларів) закрили Федеральний бюджет США, що...