Українські та американські ветерани війни обміняються досвідом створення стартапів

-

Читайте также

18-19 листопада відбудеться Українсько-американський онлайн-форум з обміну досвідом ветеранських стартапів, повідомили у Мінветеранів.

Захід проводиться за сприяння Американського фонду People of Ukraine, Міністерства у справах ветеранів України та Посольства України в США.

Українські та американські ветерани, які створювали стартапи і власні компанії, виступатимуть і дискутуватимуть на теми ветеранського бізнесу. Це – чудова можливість для учасників бойових дій і членів їхніх родин, які планують відкрити власну справу, отримати досвід і корисні контакти.

Обговорення та презентації включатимуть наступні теми: Ефективні прийоми пітчингу; Написання бізнес-плану; Фандрайзінг; Тенденції нових ринків; Реєстрація компанії, акселератори та інкубатори.

Більш детально ознайомитися з програмою онлайн-форуму можна тут.

Як повідомляла група «ІС», у Мінветеранів планують вдосконалити систему освіти для ветеранів та військових.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Польша сообщила о новых попытках мигрантов пересекти границу со стороны Беларуси: что известно

За сутки 28 января попытку нелегального перехода границы Польши со стороны Беларуси предприняли более сорока мигрантов. Об этом говорится...