Українців за гроші Росії познайомили з «руським міром»

-

Читайте также

Голова молодіжної комісії Тернопільської єпархії УПЦ Московського Патріархату о.Андрій Кінашевський спільно із своїм зятем батюшкою о.Василем Марко 13 липня організували поїздку для молодих парафіян Кременеччини до Російської Федерації з метою «обміну досвідом між братніми народами».

Про це повідомляє «За Збрече».

До числа візитерів було включено й сина керівника відділу безпеки Тернопільської єпархії МП Діонісія Прокопчука та таку ж активну молодь з проросійськими поглядами. Виїзд до країни-агресора здійснено в рамках проекту Патріарха Російської Православної Церкви Кирила Гундяєва «Содружество православной молодежи», який щорічно проходить в російському Курську.

Захід, у якому беруть участь представники Московського Патріархату з 8 країн світу, проводиться для «об’єднання молоді навколо духовних цінностей та обговорення окремих релігійних питань». Однак обговорювані теми зазвичай зводяться до пропагування серед учасників з’їзду проросійських ідей та популяризації «русского мира».

Свідченням цього є тематика проведених у попередні роки т. зв. «круглих столів»: «Единство русского мира», «Влияние православних верующих на единство Русского мира», а також факт активного функціонування осередку «Содружества православной молодежи» на території анексованої АР Крим та псевдодержав «лнр» й «днр».

Про спільну поїздку до Росії разом з прихильниками УПЦ МП з Тернопільщини вже встигли відзвітувати у ЗМІ т. зв. «лнр».

Цікаво, що усі витрати учасників, охочих сприймати ідеї «русского мира», були оплачені з бюджету Російської Федерації.

Як повідомляла група ІС, поки українці раділи і святкували 1031-річницю Хрещення Руси-України, в Москві переробили «руський мір», тепер це «Восточно-славянская цивилизация». Про це у своїй проповіді на Червоній площі заявив патріарх Кирил Гундяєв.

загрузка...

Свежее

В Болгарии главу политпартии обвинили в шпионаже: что известно

За содействие иностранной организации в целях разглашения информации, которая является государственной тайной, специализированная прокуратура Республики Болгария подала в специализированный...