Українці просять Уряд розмістити на кордоні з Угорщиною військову частину: подробиці

-

Читайте также

Українці просять урядовців розмістити у районному центрі Берегівського району Закарпатської області військову частину Національної Гвардії або ж Збройних сил. Відповідну заяву за №41/003886-21еп розміщено на сайті петицій Кабміну.

Зазначається, що військовослужбовці НГУ чи ЗСУ у Берегово необхідні для негайного реагування на можливі надзвичайні ситуації та недопущення розпалювання міжнаціональної ворожнечі третьою стороною на території району.

Розміщення військової частини Національної Гвардії України або Збройних сил України також надасть поштовх до економічно-соціального розвитку даного регіону та має зменшить інспіровану третьою стороною міжетнічну напругу, йдеться у тексті петиції.

Зазначимо, наприкінці 2019 року у місті вже дислокувалося 50 військових Національної гвардії, які прибули на Закарпаття для посилення охорони прикордонної зони у Берегівському та Виноградіському районах, однак за кілька днів до Нового, 2020 року, військові покинули Берегово та передислокувалися на Рахівщину та Тячівщину.

Нагадаємо, група ІС інформувала, що Угорщина шукає підтримки Кремля для створення автономії на Закарпатті.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Белогорское водохранилище в оккупированном Крыму «высохло» еще на 3,5 млн кубов

Во временно оккупированном РФ Крыму запасы Белогорского водохранилища за два месяца сократились на 3,4 миллиона кубических метров. Об этом...