Українець розробив додаток для пропаганди «русского мира», його судитимуть

-

Читайте также

Уродженець Львівської області, який довгий час проживав у Донецьку, розробив та розповсюджував мобільний додаток для трансляції антиукраїнського контенту виключно на території окупованих районів Донецької області, повідомляє Офіс Генерального прокурора.

За допомогою цього додатку на території так званої «днр» транслювалася викривлена інформація про агресію рф на території України. Обвинувачений пропагував «русский мир», здійснював заклики до розпалювання міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі, а також дискримінації на етнічному підґрунті.

Завдяки втручанню правоохоронців трансляцію антиукраїнського контенту на тимчасово окупованих територіях було припинено. Направлено до суду обвинувальний акт стосовно цієї особи.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Зима додасть нових проблем окупаційним військам рф – британська розвідка

Зима змінить умови конфлікту для обох сторін. Зміни погоди та тривалість світлового дня створять особливі проблеми для солдатів. Будь-які...