У РПЦ в Україні влаштували істерику через зустріч глави Держдепу США з предстоятелем ПЦУ

-

Читайте также

У Російській православній церкві в Україні (так звана Українська православна церква) занепокоєні візитом держсекретаря США Ентоні Блінкена та його зустріч з настоятелем ПЦУ Епіфанієм. Про це написав єпископ РПЦвУ Віктор Коцаба у своєму Telegram-каналі, пише «Духовний фронт України».

Єпископ РПЦвУ, зокрема, побоюється “нової хвилі захоплень храмів, а відтак – до громадянської напруги та релігійної конфронтації”.

“Така відверта зацікавленість глави Держдепу США питанням просування інтересів ПЦУ не може не викликати занепокоєння. Адже слова Ентоні Блінкена про “усунення перешкод” деякі наші чиновники можуть сприйняти як команду діяти, що призведе до нової хвилі захоплень храмів УПЦ, а відтак – до громадянської напруги та релігійної конфронтації. Залишається сподіватися, що цього все таки не станеться”, – пише він.

Він також згадав про “утиски та цькування” його церкви з боку окремих політичних сил, “захоплення храмів, фізичне насильство, агресивну риторику та ігнорування потреб віруючих”.

Як повідомляла група «ІС», Путін визнав, що УПЦ МП керується з Росії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Двойной теракт в Кабуле: взорвано два автомобиля, есть погибшие

Террористы подорвали два автомобиля с гражданскими лицами в уезде Дашт-и Барчи на западе Кабула. В результате погибли семь человек,...