У РПЦ назвали інтелігенцію «сатанинським началом» і закликали відправити її представників на шахти

-

Читайте также

Відома російська актриса Єкатєріна Васільєва, яка не так давно стала монахинею Російської православної церкви з ім’ям інокиня Васілісса, дала змістовне інтерв’ю своєму синові – також священнику РПЦ Дмітрію Рощіну. Відеозапис розмови доступний на youtube-каналі “153горы”.

Про це пише «Духовний фронт України».

У своїх відповідях на “високодуховні” запитання, новоспечена інокиня продовжила найкращі традиції правлячого режиму Совєтського Союзу щодо боротьби з інтелігенцією.

На думку глибоковіруючої росіянки, саме інтелігенція має “сатанинське начало” і збиває народ зі “шляху істинного”.

“В шахти. Інтелігенцію в шахти. Скільки зла принесла інтелігенція, невіруюча, горда, чим талановитіша, тим більш небезпечна. Для мене інтелігенція все одно, що розбещувачі молоді. Весь набір сатанинського кодексу честі, він весь у книжках, фільмах”, – заявила інокиня Васілісса.

Зрозуміти такі твердження служительки Моспатріархату не складно. Адже покірний, неосвічений народ, який остаточно позбавлений будь-якого критичного мислення давно є мрією путінського режиму та РПЦ. Саме такий народ, на думку Кремля та Данілового монастиря, буде щиро сповідувати токсичну ідеологію “русского міра” і примушувати до неї весь цивілізований світ.

Як повідомляла група «ІС», РПЦ хоче створити паралельне «православ’я».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российский олигарх, связанный с ФСБ и контрабандой оружия, приобрел в Финляндии остров

Буквально вчера, 13 октября, я в статье “Российская шпионка провела в Батуми успешную ИПСО по дискредитации Турции и Грузии”...