У Польщі показали документальний фільм про війну на Донбасі, яку розв’язала Росія

-

Читайте также

На польському державному телеканалі TVP Polonia показали документальний фільм «Дружба в тіні Кремля. Завтра Україна» польських режисерів Войцєха Яхимяка й Мацея Грабиса, повідомляє «Glavcom».

Прем’єра документального фільму «Дружба в тіні Кремля. Завтра Україна» відбулася в одному з кінотеатрів Варшави в червні 2018 року. Фільм базується на свідченнях, записаних авторами фільму під час поїздок у 2017 році в зону АТО, та зустрічах із колишніми полоненими бойовиків на Донбасі. Герої фільму, зокрема активістка Ірина Довгань, протестантський пастор Олександр Хомченко та інші, розповідають про те, як їх катували бойовики у 2014 році.

Як зазначали тоді творці документальної стрічки, її знято під впливом слів президента Лєха Качинського, сказаними під час візиту до Тбілісі в серпні 2008 року, коли відбувалася російська окупація частини Грузії: «Сьогодні це Грузія, завтра Україна, післязавтра – балтійські країни, а потім настане час і Польщі».

Стрічка стала другою в циклі «Дружба в тіні Кремля», знятому польськими документалістами. Перша мала назву «Сьогодні Грузія» й розповідала про російсько-грузинську війну 2008 року.

TVP Polonia є міжнародним телеканалом, фокус-групою якого є польська діаспора за кордоном. У січні цього року фільм транслювався на польському державному телеканалі TVP1.

Як повідомляла група «ІС», в Данії фільм про російсько-українську війну внесли до шкільної програми.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Військовослужбовці Нацгвардії завершили навчання за програмою підготовки саперів. ФОТО

Військовослужбовці Нацгвардії України завершили навчання за програмою підготовки «Сапер. Рівень 1». За час навчання гвардійці опанували ази інженерно–саперної справи,...