У одного з ватажків «ДНР» підтвердилася наявність елітного житла у Росії — блогер

-

Читайте также

Посіпаки окупантів, що зазвичай звинувачують нас у брехні, самі підтвердили інформацію української сторони про наявність російського паспорту та елітного житла у російському Ростові у так званого міністра «днр» колаборанта Оприщенка, повідомляє військовий блогер Анатолий Штефан «Штирлиц».

Сепарський Telegram-канал «Донбаський кейс», як зазначає автор повідомлення, бідкається, що «закон джунглей» во власти в республиках явно процветает… все происходящее как бы прямо подталкивает к грустным выводам: руководство ДНР в перспективы республики вообще никак не верит, иначе «запасной аэродром» себе бы не готовило».

До вати потроху доходить, що «у владі «днр» сидять «временщики», основним завдання яких є «хапнуть побольше» і вже маючи паспорт РФ «эвакуироваться» та витрачати «честно накопленное» і саме тому нерухомість покупається саме там, а не у фейкових республіках, підсумував блогер.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Вояж митрополита УПЦ МП на Закарпаття: натовп вірян без масок та цілування рук

Єрарх УПЦ МП, митрополит Бориспольський та Броварський Антоній (Паканич) відвідав Мукачівський жіночий монастир на Закарпатті та звершив там літургію....