додому Суспільство У Москві стали пропадати безпритульні, це пов’язано з мобілізацією на війну

У Москві стали пропадати безпритульні, це пов’язано з мобілізацією на війну

Кількість безпритульних у Москві за останні кілька місяців скоротилася приблизно вдвічі. Про це свідчать закриті дані моніторингу мерії російської столиці. За оцінками аналітиків, першочерговою причиною є погіршення погодних умов. Втім, дані одного з аналітичних центрів показали, що Москва розпочала серйозний процес зачистки від “зайвих людей”, пишуть російські Telegram-канали.

Першими під руку потрапили так звані “заробітчани” – вихідці здебільшого з країн Середньої Азії, яким вдалося обзавестися російськими паспортами, і яких тепер активно вербують у “зону СВО”. У тому числі у примусовому порядку.

А далі на “пересортування” почали забирати безпритульних. Тих, хто фізично здатний виконувати хоч якісь завдання, забирають під військові потреби. Причому часто їх взагалі ніяк не оформлюють через відсутність документів, але безпритульні виконують мінімальні завдання, одержують дах над головою та харчування. Звісно, жодних виплат немає. Ходять чутки, що людей все ж таки оформлюють, але гроші йдуть у кишеню співробітникам Міноборони росії.

Таким чином мер Москви Собянін запропонував схему, за якою влада може мобілізувати обіцяні 50 тисяч москвичів, але обійдуть стороною самих москвичів. Принаймні платоспроможну публіку.

Як повідомляла група ІС, мобілізовані росіяни все частіше говорять про бажання втекти з України.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Exit mobile version