У Москві помер генерал ФСБ, який «відмивав» отруювачів Скрипалів

-

Читайте также

У Москві знайшли мертвим генерал-майора ФСБ у відставці Євгена Лобачова. Він відомий тим, що намагався захистити отруювачів Сергія Скрипаля та його дочки Юлії. Біля тіла генерала також знайшли пістолет ТТ, повідомляють росЗМІ.

Дружина генерала ФСБ знайшла тіло чоловіка на сходовій клітці та повідомила правоохоронні органи. За попередніми даними, останнім часом Лобачов мав проблеми зі здоров’ям.

Водночас джерела стверджують, що відставний генерал мав фінансові труднощі.

За іншими даними причиною смерті Лобачова стало самогубство.

Лобачов був відомий своїми абсурдними заявами щодо України. 2014 року в інтерв’ю пропагандистським ЗМІ він розповідав, що в Україні влада перебуває в руках нібито «фашистів». Крім того, генерал ФСБ заявив, що Росія «чекає моменту», коли має відбутися «силове втручання» в Україну.

Він «відмивав» полковника ГРУ Анатолія Чепігу, який відомий тим, що отруїв колишнього російського офіцера військової розвідки Сергія Скрипаля та його дочку Юлію.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

На ЗАЕС звільнили з посади зрадника з керівництва станції

Сьогодні, 1 грудня 2022 року, президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін підписав наказ про звільнення заступника головного інженера ВП...