У Мінветеранів анонсували проведення всеукраїнського ветеранського форуму: названа дата

-

Читайте также

22 серпня 2021 року у Києві відбудеться IV Міжнародний волонтерський  та ветеранський форум, присвячений 30-річчю Незалежності нашої держави. Про це повідомила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час зустрічі  Veteran Public Talk з ветеранською спільнотою, що відбулася у київському ветеранському просторі Veteran Hub.

Цьогоріч захід проходитиме в рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30», ініційованого Президентом України.

«До 30-річчя Незалежності України Мінветеранів разом з МБФ «Повернись живим» організовує великий ветеранський форум. 22 серпня київський МКЦ «Парковий» стане відкритим майданчиком для обговорення актуальних питань для захисників України і їх родин, формування політик та стратегування», — зазначила очільниця Мінветеранів.

Планується, що захід відбудеться  за участі Президента України, Уряду, ветеранів АТО-ООС, волонтерів, капеланів, представників дипломатичних місій в Україні, ветеранських структур країн-партнерів, народних депутатів, діячів культури і мистецтва, представників громадського сектору, лідерів думок.

Під час форуму учасники обговорять низку актуальних питань, зокрема — докорінну зміну державної ветеранської політики, розвиток та держпідтримку ветеранського підприємництва та стартапів, особливості переходу захисників з військової кар’єри до цивільного життя, створення й розвиток ветеранських просторів, питання медичного забезпечення та фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їх сімей, тощо.

Як повідомляла група «ІС», ветеранів залучатимуть до пропагування національної ідеї.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Попытка Путина фальсифицировать историю обречена на провал: заявление МИД Польши

Фальшивая интерпретация истории в статье президента Российской Федерации Владимира Путина о «едином народе» обречена на провал, поскольку не опирается...