У Миколаєві на території військової частини урочисто відкрили капличку

-

Читайте также

У вівторок, 8 червня, у Миколаївському 19 полку охорони громадського порядку Національної гвардії України відбулося відкриття та освячення військової каплички на честь Святого Миколая Чудотворця, яку розпочали будувати у 2019 році, інформує у Facebook прес-служба в/ч 3039.

Чин благословення й освячення каплички проводили керуючий Миколаївською Єпархією Високопреосвященний Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, Голова Синодального Управління Військового Духовенства Високопреосвященніший Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, військові капелани військових частин Південного ОТО та духовенство Миколаївської Єпархії.

«Самим життям доведено, що ні моральність, ні патріотизм, не можуть відродитися на ґрунті бездуховності. Саме тому колектив військової частини послідовно і цілеспрямовано веде роботу по збагаченню духовності військовослужбовців», – такими словами Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир завершив освячення.

З нагоди свята настоятелю новоосвяченої каплички, отцю Володимиру, за працю, яку він доклав для будівництва, вручили нагрудний хрест.

У свою чергу начальник Південного Одеського територіального управління генерал-майор Олег Підлубний зазначив, що вже невдовзі до каплички на честь «Святого Миколая Чудотворця» можуть приходити військовослужбовці та члени їх сімей, можуть помолитися, подякувати Всевишньому чи попросити у нього допомоги, запалити свічку, віддавшись думками про найпотаємніше.

«Ми завжди на варті спокою громадян і під час вихідних днів, і релігійних свят, тому військовослужбовці не завжди мали змогу відвідувати храм аби звернутися з молитвою до Господа. Тепер капличка буде повсякчас відкрита для особового складу частини й кожен гвардієць зможе помолитися у цих святих стінах перед заступанням на службу, адже віра – це справжній дороговказ для кожного гвардійця. Це, своєю чергою, значно сприятиме вихованню в особового складу високого патріотичного почуття та підвищить бойовий дух», – розповів командир військової частини 3039 полковник Олександр Оксенюк.

Нагадаємо, група ІС інформувала, що на Харківщині побудують гвардійський інноваційний храм ПЦУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Словакии пояснили высылку дипломатов РФ попытками влияния на армию

Минобороны Словакии фиксирует попытки влияния на Вооруженные силы страны со стороны российских спецслужб. Об этом по итогам саммита НАТО...