У Межигір’ї відбувся патріотичний забіг у пам’ять загиблих на Донбасі бійців

-

Читайте также

У суботу, 26 вересня, у Національному парку Межигір’я на Київщині стартував патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за Героїв України», у якому узяли участь майже 600 учасників, інформує прес-служба Міністерства у справах ветеранів.

Окрім того, як повідомляється, серед учасників 130 ветеранів та 88 військовослужбовців, 21 учасник має інвалідність, 74 — поранення. Ще частина учасників долучилася до забігу онлайн.

Учасники подолали дистанції у 2, 5 та 10 кілометрів, щоб вшанувати пам’ять про загиблих побратима чи посестру, батька чи мати, сина або доньку, чоловіка чи дружину, але які назавжди залишаться у пам’яті нашого народу Героями.

Окрім того, що патріотичний забіг сьогодні проходить у 8-ми областях України та двох містах Донецької області – Покровську та Краматорську.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, родини загиблих учасників АТО/ООС отримуватимуть доплату від держави.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Стихийные свалки уничтожают экологию в оккупированном Крыму

В оккупированном Крыму стихийные свалки занимают больше 1 млн квадратных метров. Чтобы ликвидировать груды отходов, потребуются годы и сотни...