У Львові затримано двох вандалів за оскверніння військового меморіалу

-

Читайте также

Українські правоохоронці затримали у Львові двох вандалів, які спаплюжили польський військовий меморіал, що є частиною Личаківського кладовища і відомий під назвою “Цвинтар орлят”. Ще одному учаснику провокації вдалося втекти.

Про це інформує “Духовний фронт України”.

Відомо, що провокатори встигли зіпсувати частину меморіалу стилізованими малюнками синьо-жовтого і чорно-червоного прапорів та написами “Ляхи” і “За Степана Бендер” (через “е”).

Затриманими виявились уродженці Донеччини, які приїхали до Львова з Краматорська. В Службі безпеки України обґрунтовано припускають, що провокатори діяли за інструкціями російських спецслужб з метою спровокувати погіршення українсько-польських стосунків.

Зловмисники вже надали попередні свідчення. За їхніми словами, за провокацію їм пообіцяли заплатити, проте хто і скільки – нібито не знають, бо домовлявся із замовником їхній товариш, якому вдалося втекти. Відразу після виконання завдання провокатори мали терміново виїхати з міста.

Як повідомляють правоохоронці, вік затриманих – 43 і 49 років.

Інцидент у Львові відбувся на тлі схожої провокації у польському Кракові. Там 6 листопада невідомий розмалював у кольори прапора України пам’ятник лідеру Другої Речі Посполитої Юзефу Пілсудському.

Як повідомляла група «ІС», в окупованому Луганську вандали осквернили храм РПЦвУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Балаклійський ремонтний завод передав українській армії партію відремонтованих ЗСУ-23-4М «Шилка»: опубліковані фото

Державне підприємство «Балаклійський ремонтний завод», яке входить до складу ДК «Укроборонпром», передало Збройним силам України відремонтовані ЗСУ-23-4М «Шилка». Підприємство вчасно...