У Харкові суд скасував перейменування проспекту Григоренка на честь радянського маршала Жукова

-

Читайте также

Окружний адміністративний суд Харкова визнав протиправним рішення міської ради про перейменування проспекту Петра Григоренка до проспекту імені Жукова. За словами представника партії «Свобода», який подавав позов, перейменування проспекту суперечить закону про декомунізацію. Про це повідомляє місцеве видання 057.

У свою чергу, представник харківської міської ради посилався на той факт, що маршал Радянського Союзу Георгій Жуков приймав участь у вигнанні нацистів з території України і потрапляє під виключення в законі. Також він зазначив, що Жуков не займав високих посад в рядах комуністичної партії.

Після цього, суддя виніс рішення і скасував рішення міськради. Проспект повинні знову перейменувати на честь радянського маршала Петра Григоренка.

Утім, у харківській міськраді вже заявили, що оскаржать рішення суду і подадуть апеляцію.

Зазначимо, що ще 17 травня 2016 рішенням губернатора області на підставі закону про декомунізацію проспект Жукова перейменували в проспект Григоренка, проте в червні 2019 року міськрада вперше підтримала «зворотнє» перейменування. Відтак, епопея з судами вже триває понад рік.

Нагадаємо, раніше група ІС писала про те, як «привид» Жукова «розхитує» Харків.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Як прикордонники та ЗСУ провели навчання в Азовському морі під «наглядом» ФСБ. ФОТО

В Азовському морі відбулося тактичне навчання складових Об’єднаних Сил. Корабельно-катерний склад Маріупольського загону Морської охорони та підрозділи ВМС ЗСУ...