У ДПСУ назвали головні загрози на кордоні

-

Читайте также

Глава Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко назвав головні загрози на кордоні. Й основним викликом для нашої країни залишається агресивні наміри східного сусіда, інформує прес-служба МВС.

За словами Сергія Дейнеко, основним викликом для України залишається агресія Російської Федерації.

«…Всі ми мали змогу відчувати зростання спектру воєнних загроз на цій ділянці кордону та з напрямку окупованих Росією територій», — заявив він, нагадавши, що кордон України з державою-агресором – майже 2,3 тисячі км.

Очільник ДПСУ зазначив, що Державна прикордонна служба України наростила свій військовий компонент у вигляді підрозділів швидкого реагування, які мають необхідне озброєння та навченість для ведення бойових дій.

«Наші підрозділи також забезпечують безпеку і в районі ООС та на адмінмежі з ТОТ АР Крим і діють у тісній співпраці зі Збройними силами України та іншими правоохоронними структурами», – наголосив він.

Разом з російською агресією сьогодні на українському кордоні існує широкий спектр інших загроз, які за останнє десятиріччя суттєво змінилися. Серед них: загроза тероризму, диверсійно-підривна діяльність, нелегальна, особливо транзитна, міграція, контрабанда наркотиків та незаконне переміщення товарів підакцизної групи до країн Європейського Союзу.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, 12 травня українські прикордонники виявили перебування неподалік міста Чорноморськ Одеської області ракетного корвета Російської Федерації «Павло Державін».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Справа MH-17: експерт заявив, що в Гаазі суддя «возить мордою по столу» РФ

В Гаазі в процесі розгляду справи катастрофи пасажирського літака рейсу MH17 на Донбасі продемонстрували оперативну обстановку на момент збиття...