Домой Общество У Денісової повідомили, скільки українців переслідуються РФ за політичними мотивами

У Денісової повідомили, скільки українців переслідуються РФ за політичними мотивами

На даний час 134 українця переслідуються Російською Федерацією за політичними мотивами. Про це повідомила радниця Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Ірина Закринична, інформує Укрінформ.

Закринична зазначила, що офіс Омбудсмена щоденно веде роботу по моніторингу всієї інформації, яка надходить і від адвокатів, і від рідних, та яка стає відома зі своїх власних каналів.

«Ця інформація про стан дотримання прав наших громадян, які незаконно утримуються РФ. За результатами цього моніторингу, на сьогоднішній день ми маємо наступні цифри. Ми думаємо, що наразі 134 українця переслідуються за політичними мотивами РФ», — сказала Закринична.

Вона додала, що 112 українців перебувають в незаконному ув’язненні в місцях несвободи на території РФ та тимчасово окупованого Криму, серед них 78 кримських татар.

Як повідомляла група «ІС», апеляційний військовий суд Російської Федерації підтвердив вирок незаконно захопленому блогеру з окупованого українського півострова Крим Наріману Мемедемінову.


Информация – одна из граней войны! Подписывайтесь на аккаунт «Информационного сопротивления» в Twitter – ссылки на наши эксклюзивы, а также самые резонансные новости Украины и мира.