У Атлантичній Канаді вперше підняли кримськотатарський прапор

-

Читайте также

Столиця канадської провінції Нью-Бранзвік – Фредериктон – до річниці депортації кримських татар підняла кримськотатарський прапор, приєднавшись до символічної естафети, ініційованої Посольством України у Канаді. Про це інформує прес-служба посольства України в Канаді.

Прапор вивісили разом з державним прапором України перед мерією Фредериктона напередодні Дня боротьби за права кримськотатарського народу.

Ініціативу підтримала мерія міста, Асоціація кримських татар Канади, Конгрес українців Канади та місцева українська громада.

Фредериктон продовжує традицію, започатковану Посольством України: щороку до 18 травня одне з канадських міст піднімає блакитний прапор з тамгою у пам’ять про депортацію та на підтримку кримських татар сьогодні.

У попередні роки такі церемонії пройшли в Оттаві, Торонто, Едмонтоні та Вінніпезі. В Атлантичній Канаді кримськотатарський прапор замайорів вперше.

Канада послідовно дотримується політики невизнання незаконної анексії Криму Росією і вимагає від Москви припинення утисків кримськотатарського народу, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, група ІС писала, що кримські татари піддаються з боку російської окупаційної влади постійним репресіям, тим самим їх намагаються змусити мовчати або ж назавжди покинути півострів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее