Тиждень роботи КПВВ в зоні ООС у цифрах

-

Читайте также

Усі КПВВ відкриті для пропуску через лінію розмежування в зоні ООС. Контрольні пункти функціонують щоденно з 8 до 16-ї години. При цьому окупанти продовжують повністю блокувати рух на п’яти з семи дорожніх коридорів, повідомляє пресцентр ДПСУ.

Щоденно пропуск через лінію розмежування здійснюється лише в «Станиці Луганській». За тиждень інтенсивність перетину лінії розмежування збільшилась на 4%. Всього за зазначений період через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшли 8234 особи, а на контрольовану територію – 8509 осіб.

Навпроти КПВВ «Новотроїцьке» окупанти здійснюють пропуск тільки окремих громадян двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю. У ці дні лінію розмежування в контрольному пункті перетнули 398 осіб та 86 транспортних засобів до тимчасово окупованої частини Донеччини водночас 258 осіб та 60 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію.

Через КПВВ «Новотроїцьке» та «Щастя» проїхали 28 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем від Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Для населення тимчасово окупованої території України міжнародні організації доправили будівельні матеріали, продуктові набори та господарчі товари. Загальна вага гуманітарної допомоги склала 386,2 тонни.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Святогірська лавра це проєкт Януковича – релігієзнавець

Свято-Успенська Святогірська лавра отримала свій статус завдяки політичному рішенню – об’єднанню Януковича, «Партії регіонів» та РПЦвУ. Про це розказав...