Священик РПЦ закликал колег не хизуватися багатством у соцмережах

-

Читайте также

Голова відділу зовнішньоцерковних зв’язків РПЦ митрополит Іларіон (Алфєєв) закликав священників Московського патріархату не мати дорогих речей, або ж не фотографуватись із ними та не викладати світлини в соціальні мережі. Про це інформує ресурс Духовний фронт.

«Я б рекомендував священникам, якщо у них є якісь дорогі речі, не хизуватися цими речами, не виставляти їх напоказ і вже у всякому разі не фотографуватися в Інстаграмі, Фейсбуці або інших соціальних мережах в цих дорогих речах», – сказав митрополит РПЦ.

Він додав, що найкраще буде, коли у священників взагалі не буде дорогих речей, адже тоді вони точно їх не носитимуть і не фотографуватимуться в них.

«Якщо говорити в цілому про те, як одягаються священники, то ті, які носять цивільний одяг, на мій погляд, повинні бути одягнені скромно, щоб не викликати спокуси, тому що дуже багато людей дивляться не на внутрішнє, а на зовнішнє. Вони за зовнішнім виглядом судять про те, що це за священник, який у нього добробут. На жаль, в наш час на священників дивляться з цієї точки зору часом дуже упереджено», – констатував Алфєєв.

Сам він запевнив, що не носить речі дорогих брендів, а зручний одяг, який шиється на замовлення в спеціальних майстернях.

Причому, священник лукаво промовчав про те, що робота гарного кравця, який шиє «штучний» одяг, може коштувати навіть дорожче, ніж брендові «шмотки».

Нагадаємо, як інформувала група ІС, митрополит Іларіон звинуватив у зубожінні населення Росії санкції, які були введені країнами Заходу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Окупанти мілітарізують дітей у Донецьку. ФОТО

Окупанти у Донецьку підступно готують та використовують дітей для подальшої участі у військових конфліктах по всьому світу. Про це...