Студентам в окупованому Криму погрожували за участь у мітингах за Навального – Джапарова

-

Читайте также

Окупаційна адміністрація Криму заборонила студентам брати участь у мітингах на підтримку Алєксєя Навального. У месенджерах та соцмережах поширювались повідомлення, в яких категорично зазначалось, що за участь у масових акціях чекає неминуче відрахування з вишу.

Про це повідомила українська кримськотатарська політична та державна діячка Еміне Джапарова.

Еміне Джапарова

“Розпорядження від Адміністрації. Якщо з’явитесь на мітингу Навального – відрахування”, “Попереджаю! На мітинг ніхто не йде! Студентам КФУ [Кримського федерального університету] заборонено! Гірше буде вам, якщо підете!”, – такі погрози отримували студенти окупованого українського півострову напередодні масових акцій на підтримку російського політика.

“Залякування та шантаж, відсутність свободи та переслідування – гірка реальність окупації”, – прокоментувала ситуацію Еміне Джапарова.

Як повідомляла група ІС, президент України розширив список санкцій щодо російських організацій за рахунок включення в нього ряду музеїв, університетів, наукових установ та громадських організацій, в тому числі, й за незаконні розкопки на території окупованого Криму.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Нефть 6 часов лилась в реку»: в России произошла очередная экологическая катастрофа

В республике Коми РФ произошла еще одна экологическая катастрофа: в реку Колва разлилась нефть из трубопровода компании «Лукойл». Об...