Стан здоров’я засудженого РФ кримського активіста погіршився, — Денісова

-

Читайте также

Стан здоров’я українського політв’язня Олега Приходька, якого нещодавно Росія незаконно засудила за сфабрикованою справою до 5 років позбавлення волі — погіршується. Однак керівництво СІЗО не надає належної медичної допомоги. Про це у Facebook повідомила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

Чоловік скаржиться на загострення хронічних хвороб та постійний біль у нижніх кінцівках, що супроводжується їх набряками, які не зникають близько місяця, наголошує омбудсмен.

Бездіяльність з боку працівників слідчого ізолятора №1 м. Ростова-на-Дону, тобто ненадання належної медичної допомоги, може призвести до безповоротної втрати здоров’я.

Такі дії відносно Олега Приходька є порушенням пункту 22 Мінімальних стандартних правил поводження з ув’язненими, схвалених Економічною і Соціальною радою ООН та розцінюються як катування, чи нелюдське або таке, що принижує її гідність, поводження, підкреслила Денісова, яка звернулася до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з вимогою відновити порушені права Олега Приходька, а саме — провести повне медичне обстеження та надати відповідний комплекс лікування.

Нагадаємо, на початку року в тимчасово окупованому Криму було скоєно напад на доньку і дружину в’язня Кремля Олега Приходька.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

З Бурятії на Донбас їдуть шамани на допомогу окупантам

"Успіхи" рф у загарбницькій війні в Україні мало сказати, що сумнівні, путінська влада хапається за будь-яку соломинку, мракобісся квітне...