Стало відомо, які телеканали порушують мовний закон

-

Читайте также

Шість українських телеканалів виявив Секретаріат уповноваженого із захисту державної мови на порушеннях мовного закону 16-17 липня під час моніторингу діяльності 28 телерадіоорганізацій, що здійснюють загальнонаціональне ефірне телевізійне мовлення.

За результатами моніторингу було виявлено порушення закону про державну мову (фільми та серіали демонструвалися російською мовою) телеканалами “Інтер”, “Україна”, “ICTV”, “Мега”, “НТН”, “К1”, про що складено відповідні акти, повідомив уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.

Зокрема на телеканалі  “Інтер” зафіксовано 6 порушень; Канал “Україна” має 5 порушень;

У свою чергу, телеканал “Мега” та “ICTV” — 2 порушення. Телеканали “К1” та “НТН” мають по одному порушенню.

Тарас Кремінь зазначив, що на інших телеканалах порушень закону щодо мови демонстрування фільмів не виявлено.

«З огляду на зазначене, мною направлений лист до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення з проханням застосувати до згаданих телерадіоорганізацій визначені законодавством санкції», — наголосив Кремінь.

Як повідомляла група ІС, Запорізький окружний адміністративний суд визнав протиправним і недійсним рішення про визнання російської мови регіональною на території області, ухвалене Запорізькою обласною радою у 2012 році.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Стало відомо, які телеканали порушують мовний закон

Шість українських телеканалів виявив Секретаріат уповноваженого із захисту державної мови на порушеннях мовного закону 16-17 липня під час моніторингу...