Стало відомо, скільки жінок служать в українській армії

-

Читайте также

Щороку в Україні збільшується кількість жінок, які добровільно йдуть до лав Збройних Сил. Їх не лякають важкі фізичні навантаження, добові наряди й відрядження у «гарячі точки». Відповідно до даних Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України, ще нині у ЗС України служить 29 760 жінок, з них — 902 старші офіцери, повідомляє ресурс АрміяІnform.

Чимало жінок рядового й сержантського складу, які служать механіками-водіями, командирами й навідниками танків, БМП, БТР, САУ, ЗРК.

Наразі залишається заборона комплектування жінками-військовослужбовцями посад офіцерського складу, які пов’язані з використанням вибухових речовин, водолазними роботами, всі посади на підводних човнах і надводних кораблях, в управліннях бригад надводних кораблів, (крім спеціальностей морально-психологічного та медичного забезпечення), посади протипожежної охорони, робота на яких пов’язана з безпосереднім гасінням пожеж, та логістичного забезпечення, робота на яких пов’язана з отруйними речовинами, а також посади у військових частинах спеціального призначення.

Торік цей показник становив трохи більше ніж 27 тис., у 2018 — майже 25 тис., а у 2008 році їх було всього 1800.

Статус учасника бойових дій за участь в АТО/ООС надано 9 136 військовослужбовцям-жінкам.

На керівних посадах осіб офіцерського складу проходять військову службу 1090 жінок.

Окрім того, дві жінки-військовослужбовці проходять службу у складі національного персоналу місії ООН, дві на посадах у багатонаціональних органах військового управління та одна у складі Місії України при НАТО.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, дві третини (67%) жінок в Україні віком від 15 років зазнали психологічного, фізичного або сексуального насильства, і лише 17% знають, як діяти після цього.

загрузка...

Свежее

Страны-изгои объединятся с РФ для «борьбы» с западными санкциями  

Глава МИД РФ Сергей Лавров провел переговоры со своим венесуэльским коллегой Хорхе Арреасой. Последний высказал инициативу объединиться некоторым странам...