«Скоординований напад у військовому стилі»: колишній голова поліції оцінив штурм Капітолію

-

Читайте также

Штурм будівлі Капітолію прихильниками Дональда Трампа був «скоординованим нападом у військовому стилі». Про це висловився Колишній голова поліції Капітолію Стівен Санд, виступаючи на слуханнях у Конгресі у вівторок, 23 лютого.

Керівники поліції й колишні охоронці Сенату і Палати представників на слуханнях визнали, що їм бракувало даних розвідки та координації, повідомляє «Радіо Свобода».

Санд, який подав у відставку з посади начальника поліції Капітолію на наступний день після заворушень, заявив, що жодне з розвідданих, отриманих до початку заворушень, не передбачало те, що насправді сталося.

«Ми правильно підготувалися до масової демонстрації з можливим насильством. Натомість ми отримали скоординований напад у військовому стилі на моїх офіцерів і насильницьке захоплення будівлі Капітолію», – сказав він.

Санд зізнався, що його агентство отримало звіт ФБР із попередженням про насильство, проте жодному з керівників, зокрема і йому самому, не повідомили про цей звіт.

Він також заявив, що за два дні до заворушень подав прохання розмістити війська Національної гвардії біля будівлі Капітолію. Американські ЗМІ повідомляли, що лідери Конгресу і представники органів безпеки не хотіли бачити мілітаризовану охорону навколо Капітолію, подібну до тієї, яку розмістили біля Білого дому під час протестів проти расизму минулого літа.

Це були перші слухання в Конгресі, мета яких з’ясувати причини того, чому американські спецслужби не змогли запобігти нападу на будівлю Конгресу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Армия Азербайджана проводит масштабные учения. ВИДЕО

По плану, утвержденному президентом Азербайджана Верховным главнокомандующего Вооруженными Силами страны Ильхамом Алиевым, с воскресенья, 16 мая, проводятся учения в...