«Щось у церкві знову не те»: Зеленський прокоментував акцію РПЦ в Україні під Радою

-

Читайте также

Група «ІС» повідомляла, що сьогодні 15 червня РПЦ в Україні руками підконтрольної ГО «Миряни» та при підтримці партії ОПЗЖ провели мітинг під стінами Верховної ради України та Офісу президента. Володимир Зеленський прокоментував цю «подію» зазначивши, що «щось там у церкві знову не те».

«Дивіться, що сьогодні під Верховною Радою. Мені просто дуже шкода. Там бабусі і діти. У жовтих кепочках ОПЗЖ. Щось там у церкві знову не те. І так випадково всі цим питанням переймаються, що тисячі бабусь прийшли в жовтих кепочках ОПЗЖ. Ну, який це має вигляд? Наше завдання і закону про деолігархізацію, щоб у цих бабусь було достатньо грошей, щоб вони не виходили. Вони ж прожили життя, їх поважали на своїх роботах… Від бідності треба уходити», – зазначив президент Зеленський на форумі «Україна 30», пише «Цензор.нет».

В РПЦ в Україні залишились не задоволеними такою реакцією на події і назвали це не дуже добрим сигналом для себе.

«Зеленський де-факто вніс релігійне питання в політичне поле і формат свого протистояння з ОПЗЖ. Натякнувши, що остання використовує церковну тему для просування своїх інтересів. Хоча все ж будемо сподіватися, що президент просто не зовсім вдало підібрав формулювання, в результаті чого в єдине ціле змішалися “коні і люди”», – йдеться в телеграм-каналі прихильників РПЦвУ Правблог.

Як повідомляла група «ІС», РПЦ в Україні відкриває сезон провокацій.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Еврокомиссия получила ноту Украины о консультациях по «Северному потоку-2»

В Европейской комиссии получили запрос Украины о консультациях по "Северному потоку-2" в соответствии с Соглашением об ассоциации между Украиной...