СБУ заблокувала несанкціонований відбір газу на Донеччині. ФОТО

-

Читайте также

СБУ викрила масштабне розкрадання газу на Донеччині. За попередніми даними, сума збитків може становити до 650 млн. гривень, повідомляє пресцентр спецслужби.

«Блакитне паливо», яке належало оператору газотранспортної системи України, розкрадалося через штучне створення виробничо-технологічних витрат. Продукцію також могли постачати на тимчасово окуповану територію Донецької області.

За фактом несанкціонованого втручання в автоматизовану систему ПАТ «Донецькоблгаз» правоохоронці провели на Донеччині низку обшуків в офісах та на виробничих потужностях компанії.

Під час слідчих дій виявлено і вилучено: документи щодо кількості поставленого природного газу оператором газотранспортної системи України; програмний комплекс обліку газу в ПАТ «Донецькоблгаз», де здійснювалося несанкціоноване втручання.

Вилучені матеріали та обладнання направлено на експертизу. Триває досудове слідство з ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 292, ч. 2 ст. 361 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, СБУ запропонувала застосувати санкції до юридичних осіб, які є власниками ПАТ «Донецькоблгаз», що своїми діями призвели до відключення 58 котелень на території операції Об’єднаних сил, поставили під загрозу життя і здоров’я громадян. Наразі частка належить компаніям з реєстрацією в офшорних юрисдикціях. Акції контролюються громадянкою України, яка у 2014 році покинула державу і переховується в РФ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Пережившую блокаду жительницу Петербурга не пустили на кладбище из-за Путина

В Санкт-Петербурге в 78-ю годовщину снятия блокады Ленинграда временно ограничен допуск людей на Пискаревское мемориальное кладбище, которое должен был...