СБУ просять перевірити факти фінансування провокацій РПЦвУ проти Вселенського патріарха

-

Читайте также

Народний депутат України Антон Поляков просить СБУ перевірити викладені у ЗМІ факти фінансування протестів проти приїзду Вселенського патріарха, а також діяльності РПЦ в Україні. Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook.

«Вже неодноразово, виборці, під час особистого спілкування зі мною, звертають увагу на те, що в серпні цього року багато ЗМІ та експертів говорили про підготовку та проведення провокацій, під час акцій протесту проти візиту Вселенського патріарху Варфоломія. Але наразі відсутня жодна інформація щодо дій правоохоронних органів з цього приводу», — написав він.

На його думку, такі провокації, як правило, створюються з однією ціллю, а саме — показати нібито розкол в суспільстві, притиснення вірян окремих конфесій та похитнути єдність української нації.

«Такі дії, а також зазначена інформація в ЗМІ, на мою думку, мають бути перевірені належним чином, оскільки стосуються безпосередньо безпеки країни та громадян в цілому. Тому мною було направлено депутатське звернення, до Служби безпеки України, щодо перевірки інформації про підготовку провокацій під час акцій протесту проти візиту Вселенського патріарху Варфоломія до Києва», — зазначив Поляков.

Як повідомляла група «ІС», вірянам РПЦвУ платили гроші за акції проти Варфоломія.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российские военные устроили смертельное ДТП в Сирии. ФОТО

Бронеавтомобиль БПМ-97 "Выстрел" российского контингента в Сирии стал участником масштабного ДТП на трассе вблизи города Тартус. Фото с места...