Самоізоляція патріарха: чому очільник РПЦ не довіряє вакцині «Sputnik V»

-

Читайте также

Чергову святкову літургію без співслужіння духовенства та вірян, практично у повній самоізоляції звершив предстоятель Російської православної церкви патріарх Кіріл (Гундяєв), пише «Духовний фронт України».

Повідомляється, що 6 червня Моспатріарх відслужив у скиті святого Алєксандра Нєвского поблизу Пєрєдєлкіно. Така практика міцно утвердилась у житті предстоятеля РПЦ починаючи з жовтня минулого року, коли він оголосив про самоізоляцію через контакт з особою, інфікованою коронавірусом.

У березні 2021 року Московська патріархія повідомила про успішну вакцинацію першоєрарха, втім, його графік суттєвих змін не зазнав. Він провів засідання Синоду РПЦ у захисній масці і лише зрідка звершує богослужіння у храмі Христа Спасителя. В оточенні патріарха Кіріла (Гундяєва) подейкують про погіршення стану його здоров’я.

Втім, причина може полягати в іншому – очільник РПЦ не довіряє розрекламованій російській вакцині Sputnik V. І дорікати йому у такій позиції не варто. З самого початку процесу щеплення населення Російської Федерації вказаним препаратом, до його якості було чимало запитань.

На додачу, на початку червня цього року стало відомо, що намісник Валаамського Спасо-Преображенського монастиря РПЦ єпископ Панкратій (Жердєв) захворів на коронавірус. І це при тому, що у вересні минулого року архієрей зробив щеплення російським препаратом Sputnik V.

Тож тривала самоізоляція Моспатріарха Кіріла (Гундяєва) виглядає цілковито обґрунтованим та розумним рішенням.

Група «ІС» повідомляла, чому в РПЦ скоро варто очікувати зміни влади.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Прикордонники та СБУ виявили у літаку партію товарів військового призначення. ВІДЕО

Прикордонний наряд та оперативні співробітники ОКПП «Київ» спільно з контррозвідниками СБУ виявили на літаку АН-12 400 кг авіаційних повітряних...