Румунська поліція заборонила вболівальникам проносити на стадіон прапор з українським Кримом: подробиці скандалу

-

Читайте также

У понеділок, 21 червня, під час поєдинку 3-го туру чемпіонату Європи між Україною та Австрією у румунському Бухаресті місцеві правоохоронці не пропустили на стадіон банер, де тимчасово окупований росіянами Крим зображений як українська територія. Про це інцидент повідомив користувач Facebook, вболівальник збірної України, який з друзями приїхав підтримати нашу команду.

В державі, де визнають українським суверенітет та територіальну цілісність — місцева поліція разом з УЄФА має зовсім іншу думку. І це при тому, що УЄФА офіційно не мало претензій до форми України, де зображена карта України з нашим Кримом, наголосив він.

Перед грою друзі намалювали невеликий банер — прапор України з кордонами Криму та надписом «Crimea is Ukraine» й вже під час входу на стадіон з боку румунської поліції та стюардів побачили «нездоровий інтерес» до всіх прапорів, що проносились.

Коли поліція помітила прапор з Кримом — поназбігалося купа незрозумілих людей, що відтіснили українців у бік та сфотографували прапор та повідомили, що вхід з ним заборонений, тому що це начебто «політика».

Банер з українським Кримом перед грою Україна — Австрія у румунському Бухаресті

Утім, на твердження українців, що це не «політика», а просто «факт» — вболівальників запитали, чи бажають вони потрапити на футбол та наполягли на здачі прапору в камеру схову, наголошуючи, що Крим начебто «спірна територія» між Росією та Україною.

Своєю чергою, український правоохоронець з «поліції діалогу», яким також був присутнім під час інциденту, спочатку казав румунам, що прапор можна пропускати, але, поспілкувавшись з ними, прийняв їхню позицію й порадив не сперечатися, інакше на стадіон «порушники» не потраплять.

Нагадаємо, група ІС інформувала, що футбольні фанати України та Австрії разом співали хіт про Путіна перед вчорашньою грою.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Як підрозділи ЛИТПОЛУКРБРИГ пройшли навчання на психологічне та фізичне випробування. ВІДЕО

Навчання Three Swords 2021 («Три мечі 2021»), яке триває на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних...