Руки, що дарують життя: Командування об’єднаних сил ЗСУ вітає з Днем медичного працівника

-

Читайте также

У третю неділю червня своє професійне свято — День медичного працівника відзначають ті, хто присвятив себе благородній справі — турботі про життя і здоров’я людини. У цей святковий день командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв урочисто привітав кращих військових лікарів, фельдшерів та медичних сестер, які щодня дбають про здоров’я військовослужбовців, повідомляє у Facebook Служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

Звертаючись до медичних працівників, командувач об’єднаних сил ЗСУ висловив їм теплі слова вдячності за нелегку службу і побажав, щоб обрана професія завжди приносила їм задоволення.

«Сьогодні на вашу долю випали складні випробування. Ви самовіддано виконуєте професійний обов’язок як в умовах стаціонарних медичних закладів, так і в умовах бойових дій на передовій, надаючи медичну допомогу українським воїнам, ризикуючи власним життям під ворожими кулями й снарядами», — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як зазначив командувач, така складна та відповідальна служба вимагає уміння поєднувати високий професіоналізм з найкращими людськими якостями. Саме знання, вміння і досвід, дбайливість та чуйність військових лікарів і всіх медичних працівників дають бажаний результат у процесі лікування та одужання офіцерів і солдат.

«Сьогодні Ваше професійне свято відбувається у складній ситуації, спричиненій боротьбою з коронавірусом «COVID-19». На Вас лягли дуже великі фізичні і психологічні навантаження. А це й недоспані ночі, тривожні дні в битві за життя і здоров’я військових, піклування і турбота про хворих. Тому, нехай і в будні і в свята у Вас не буде сумніву у важливості цієї благородної справи. Ваші руки дарують радість життя, вселяють віру у зцілення. Нехай любов незгасно світить у ваших серцях, а ваші душі наповнюються теплом, у домівках панує злагода, затишок, прибуток, благополуччя та здоров’я», — підкреслив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України.

За сумлінну службу та з нагоди професійного свята військові медики отримали відомчі відзнаки, подяки, квіти та подарунки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

На фоне кризиса, власти РФ подарили $1 млрд дружественным режимам за рубежом

Россия продолжает советскую практику многомиллионных вливаний и списания внешнего долга для дружественных режимов за рубежом, пишет «finanz». По итогам 2020...