Руйнування пам’яток історії в окупованому Криму: в прокуратурі повідомили про кількість кримінальних проваджень

-

Читайте также

В окупованому Криму продовжується варварське нищення пам’яток культури, незаконні археологічні розкопки. Прокуратурою АРК на сьогоднішній день розслідується понад 70 кримінальних справ за цими фактами, повідомили у відомстві.

«Наразі органами правопорядку автономії здійснюється розслідування низки кримінальних проваджень за понад 70 фактами умисного знищення, руйнування чи псування пам’яток історії або культури, незаконного проведення пошукових, археологічних робіт та вивезення культурних цінностей з тимчасово окупованої території півострова за ч. 1 ст. 438, чч. 1, 3 ст. 298, ст. 341, ст. 356, ч. 2 ст. 201 КК України», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, апеляційний суд Амстердама ухвалив рішення повернути Україні колекцію золота скіфів із музеїв окупованого Криму, яка зараз перебуває у Нідерландах.

Як повідомляла група «ІС», рішенням на користь України щодо «скіфського золота» суд створив знаковий міжнародний прецедент.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Українські артилеристи віддали свою премію на лікування онкохворої дитини. ФОТО

Особовий склад зведеної самохідної артилерійської батареї 2С19 «Мста-С» бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича, яка нещодавно виборола перше місце у конкурсі...