РПЦ заявляє, що росіяни збідніли через американські санкції

-

Читайте также

Очільник відділу зовнішньоцерковних зв’язків РПЦ митрополит Іларіон (Алфєєв) звинуватив у зубожінні населення Росії санкції, які були введені країнами Заходу через агресивну політику Володимира Путіна. Про це інформує ресурс Духовний фронт.

«Те, що Росія вже кілька років перебуває під санкціями, не може сприяти зростанню доходів населення. Відповідно, завдання держави полягає в коригуванні цього дисбалансу, щоб життя людей не ставало гіршим», – запевнив служитель Московського патріархату.

Утім, на його думку, санкції були введені не за агресію Росії відносно України, а «за самостійність у зовнішній політиці» і саме тому росіянам довелося «неминуче розплачуватися якимись втратами у внутрішньому становищі».

Путін та Іларіон

За словами Іларіона, на тлі падіння доходів населення уряд Росії та Володимир Путін мають допомагати малозабезпеченим, пенсіонерам, багатодітним сім’ям, що повинно бути відображено у внутрішній політиці держави.

Й тут варто нагадати, як інформувала група ІС, Путін роздасть гроші «Фонду національного добробуту» не людям, які насправді потребують матеріальної підтримки держави, а близьким олігархам, губернаторам і державним корпораціям.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

СБУ заблокувала на Кіровоградщині діяльність підпільного нафтопереробного заводу. ФОТО

СБУ припинила на території Кіровоградської області діяльність злочинної групи, учасники якої виготовляли та реалізовували нафтопродукти сумнівної якості без відповідних...