РПЦ в Україні руками підконтрольної ГО збирається дестабілізувати ситуацію: що відомо

-

Читайте также

Наближена до РПЦ в Україні новостворена громадська спілка, так звані «Миряни», закликали вірян Московського патріархату прийти наступного вівторка до стін Верховної Ради «для захисту своїх прав», пише «Духовний фронт України».

Відповідне звернення голова ГО «Миряни», журналіст і вірянин РПЦвУ Василь Макаровський опублікував на сторінках в соціальних мережах і YouTube-каналі, пише пропагандистське видання Московського патріархату “СПЖ”. Макаровський жаліється, що українська влада вимагає від РПЦ в Україні унормувати свою назву і вказати у ній розташування керівного центру, який знаходиться в Москві країні агресорі.

За його словами такі дії «стали ганебною традицією з часів Порошенка, і, на жаль, ця традиція так чи інакше триває при новій владі» президента Володимира Зеленського. Він констатував, що “миряни” РПЦвУ вже неодноразово зверталися до влади через це і навіть особисто до Президента України несли коробки із підписами.

«Що ж, якщо в Офісі Президента або Верховної Ради чомусь не можуть запропонувати свій варіант вирішення проблеми, ми дамо їм наш», – погрожує представник Московської Церкви.

Макаровський повідомив, що юристи РПЦвУ вже підготували законопроекти, які не будуть зобов’язувати РПЦвУ вказувати у своїй назві приналежність до керівного центру, що знаходиться в Москві.

«Наступного вівторка ми публічно подаємо ці законопроекти в Офіс Президента і Верховну Раду. Тому ми закликаємо всіх небайдужих православних християн прийти під стіни Верховної Ради…», – закликав він.

Варто зазначити, що це вже не перша спроба погрожувати українській владі чи на законодавчому рівні тиснути на проукраїнські законопроєкти. Не так давно у РПЦвУ говорили про створення «Спілки православних адвокатів». Ймовірно побачивши безперспективність такого бренду, у РПЦвУ вирішили перейменувати проросійську ГО на нейтральнішу назву “Миряни”.

Як повідомляла група «ІС», СБУ візьметься за скандального священника РПЦ в Україні, який чинив спротив поліції.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В ОРЛО закрывается старейший ремонтно-механический завод

Сотрудники Перевальского ремонтно-механического завода (оккупированный город Перевальск в Алчевском районе Луганской области) получили уведомления о ликвидации предприятия в связи...