РПЦ в Україні призначила нового керівника єпархії на окупованій Луганщині: хто він

-

Читайте также

Єрарх РПЦвУ архієпископ Аркадій (Таранов), призначений на Ровеньківську і Свердловську кафедру Російської Православної Церкви (зараз вона під окупацією терористів «ЛДНР»). 17 вересня Таранов прибув на окуповану територію ОРДЛО в місто Ровеньки, пише «Духовний фронт України».

Відомо, що у 2009 році єрарх РПЦвУ Аркадій (Таранов) їздив до Російської Федерації, для участі в засіданні Помісного собору Московського патріархату.

Аркадія (Таранова) призначили на цю кафедру після того, як колишнього митрополита Ровеньківського і Свердловського Пантелеймона (Поворознюка) призначили на Луганську кафедру.

Раніше повідомлялось про смерть єрарха РПЦвУ на окупованих територіях Митрофана (Юручука). Після цього, керівником єпархії РПЦвУ в Луганську Синод МП призначив фігуранта бази «Миротворець».

Як повідомляла група «ІС», РПЦ в Україні грошима заохочує вірян протестувати проти Вселенського патріарха.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российские военные устроили смертельное ДТП в Сирии. ФОТО

Бронеавтомобиль БПМ-97 "Выстрел" российского контингента в Сирии стал участником масштабного ДТП на трассе вблизи города Тартус. Фото с места...