РПЦ офіційно визнала Україну своєю територією та не сприймає патріарха Варфоломія

-

Читайте также

Синод Російської православної Церкви (РПЦ) назвав «порушенням канонів» візит до Києва Вселенського патріарха Варфоломія без запрошення від Московського патріарха Кіріла (Гундяєва) та очільника РПЦ в Україні Онуфрія (Березовського).

Про це йдеться на сайті Московської патріархії, пише «Духовний фронт України».

Цією заявою Синод РПЦ офіційно підтвердив, що розглядає Україну як частину Московського патріархату, а “УПЦ МП” – лише філія РПЦ.

Синод РПЦ пішов ще далі і наголосив, що «патріарх Варфоломій, підтримавши розкол на Україні, втратив довіру мільйонів віруючих; в умовах, коли більшість православних віруючих світу не перебуває з ним у церковному спілкуванні, він більш не має права виступати від імені всього світового Православ’я і представляти себе його лідером».

Нагадаємо, звинувачення РПЦ проти Вселенського патріархату у втручанні до іншої Помісної Церкви не відповідають дійсності. Про це заявив релігієзнавець Дмитро Горєвой.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

СБУ затримала колаборанта, який допомагав рф вводити в Херсоні «рубльову зону»

Служба безпеки викрила ще одного «високопоставленого» пособника ворога в результаті стабілізаційних заходів у звільненому Херсоні. За даними СБУ, зловмисником виявився...