Розвиток ПЦУ: експерт вказала на важливий для України момент

-

Читайте также

Влада добре розуміє, що розвивати Православну Церкву України (ПЦУ) є стратегічно важливим для країни, тому ніякого саботажу по цьому напрямку немає. Про це пише журналістка Лана Самохвалова у матеріалі для інформагентства «Укрінформ».

«Упродовж останніх двох років стало зрозумілим, що влада не буде саботувати розвиток Православної Церкви України. Таких сигналів світові, духовенству та вірянам ПЦУ з Печерських пагорбів було кілька. Один із них — звільнення першого заступника голови ОП Сергія Трофімова (досить жорсткого лобіста МП), і друге: підтвердження приїзду в Україну Вселенського Патріарха Варфоломія. За два роки із Патріархом Варфоломієм двічі зустрівся президент України Володимир Зеленський і один раз — прем’єр-міністр Денис Шмигаль», — пише Самохвалова.

Вона також додала, що влада вважає розвиток ПЦУ стратегічно важливим питанням для України: «У профільних структурах змінилися особи, які займаються церковним питанням, але їхній вектор залишається незмінним. «Розвиток ПЦУ — стратегічно важливо для України», повторив у приватній розмові автору один з “опікунів” церковної теми у Кабміні».

Нагадаємо, невдовзі ще два Патріархати визнають Православну Церкву України, процес пригальмував через пандемію коронавірусу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В США заявили, что прекратить войну на Донбассе может только РФ, как страна-агрессор

Полностью прекратить войну на востоке Украины может только Российская Федерация - именно она является страной-агрессором. Об этом заявил заместитель...