Росіяни намагаються підкупити Луганщину обіцянками “ситого” життя

-

Читайте также

Росіяни упевнені в результатах псевдореферендуму, який ще навіть не відбувся, хоча все ще не можуть дотиснути Луганщину, не кажучи вже про Донеччину.

Про це в Телеграм-каналі пише Сергій Гайдай.

Свою турботу про населення окупанти демонструють безоплатним хлібом, гарячими обідами, які роздаватимуть в Сєвєродонецьку, та можливістю прийняти душ раз на три місяці.

Приїздять якісь високопосадовці, які колись вважали себе президентами рф, обіцяють відремонтувати школи. До речі, більшість з яких була відремонтована за останні три роки у рамках «Великого будівництва» та інших державних програм підтримки.

Так хто в цих школах буде вчитися? У тому ж Сєвєродонецьку відбувся випускний – «атестати лнр» отримали п’ять осіб. Росіяни упевнені в результатах псевдореферендуму, який ще не відбувся, хоча ані слова не кажуть про зиму. А навіщо, якщо голосування вони організовують на початку осені?

Як повідомляла група «ІС», на окупованій Луганщині підірвали авто місцевого колаборанта.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Суд у справі MH17: росія контролювала «днр» коли збили літак

В ході оголошення вироку суд Гааги у справі MH17 зробив заяву про те, з якої території та якої зброї...