Росіяни масово тікають від путінського режиму, рахунок пішов на сотні тисяч

-

Читайте также

Усього за тиждень після оголошення мобілізації в росії, зіткнувшись із перспективою потрапити на фронт в Україну, з країни втекли 194 тисячі людей. Більшість із них знайшли притулок у Казахстані, куди, за даними МВС республіки, в’їхало 98 тисяч росіян, пише Moscow Times.

Також 53 тисячі прийняла Грузія, на сухопутному кордоні якої зібралася автомобільна пробка на 15 кілометрів з людей, що біжать від мобілізації. Російська влада навіть пригнала на контрольно-пропускний пункт «Верхній Ларс» БТР, щоб не дати росіянам прорвати кордон, а також вирішила відкрити призовний пункт для призову на місці.

Ще понад 43 тисячі втекли до Фінляндії, яка збирається закрити кордон для росіян із шенгенськими візами та побудувати паркан завдовжки до 260 км. За задумом прикордонної служби країни паркан повинен забезпечити безпеку на кордоні у разі масових заворушень в рф через мобілізацію.

Також 3 тисячі росіян, переважно жителі Бурятії, перебралися до Монголії. Екс-президент Монголії Цахіагійн Елбегдорж звинуватив росію в тому, що вона використовує бурятів, тувинців і калмиків як «гарматне м’ясо» в Україні і закликав національні меншини рф відмовлятися від участі у війні. У Монголії їх «приймуть із розкритими обіймами», заявив Елбегдорж.

Таким чином, поточний відтік людей із країни побив рекорд кінця лютого — початку весни, коли війна в Україні лише набирала обертів. За даними Російської асоціації електронної комерції, одразу після початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну країну залишили 50-70 тисяч людей. До «другої хвилі», що відбулася у квітні, виїхало ще 70–100 тисяч. Тепер же тільки за тиждень з рф втекло 194 тисячі людей, що потенційно підлягають мобілізації.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Власники танкерів дедалі частіше відмовляються перевозити російську нафту через санкції

Власники нафтових танкерів масово відмовляються перевозити російську нафту через нафтове ембарго ЄС, що днями вступає в силу, пише Bloomberg. Ті,...